هر چیزی را جستجو کنید.

بلاگ

مجموعه اشعار ترحیم پدر

1400/08/07

مجموعه اشعار ترحیم پدر

در خانواده پدر دارای مسئولیت و جایگاه خاصی است و با فوت او یکی از پایه‌های مهم و اساسی زندگی و خانواده از دست می‌رود. از این‌رو آگهی ترحیم پدر و نوشته روی مزار او را باید با دقت انتخاب کرد تا بنیانگر اندوه بازماندگان باشد. اگر شما هم به تازگی عزیزی را از دست داده‌اید، تسلیت می‌گوییم و از درگاه خداوند برای روح او طلب آمرزش می‌کنیم. در این مطلب نمونه‌هایی از آگهی ترحیم پدر را جمع آوری کرده‌ایم. این آگهی‌ها برای اعلامیه فوت، نوشته روی مزار و تسلیت به دوستان و آشنایان می‌توانند به شما کمک کنند.

بیشتر بخوانید
مجموعه اشعار ترحیم مادر

1400/07/15

مجموعه اشعار ترحیم مادر

آگهی‌های ترحیم و سنگ قبر‌ها را اغلب با جملات و اشعاری درباره غم فقدان عزیزان می‌آرایند. اشعار آگهی‌های ترحیم و سنگ قبر باید سوزناک و در عین حال کوتاه باشد. در این بخش موارد زیادی شعر، متن و نمونه آگهی ترحیم قرار داده شده است که شما می‌توانید برای عرض تسلیت به دوستان و اقوام خود و یا برای درج آگهی‌های ترحیم از هر کدام از آن‌ها که مایل هستید استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید
1

یادبودمجازی,یادبود مجازی,ختم آنلاین,رزرو مساجد,رزرو آنلاین مساجد,مراسم ختم مجازی,ختم,چاپ آگهی فوت,آگهی ترحیم,آگهی فوت,طراحی آگهی ترحیم,طراحی آگهی فوت,طراحی اعلامیه ترحیم,ترحیم آنلاین,ختم مجازی,emasjed,masjed,مسجد,مسجد آنلاین,رزرو مسجد,رزرو ختم,برگزاری مراسم ختم,ساخت آگهی فوت,آگهی فوت آماده,آگهی فوت آنی,آگهی فوت مجازی,آگهی فوت فوری,آگهی فوت آنلاین,آگهی فوتی, آگهی ترحیم فوری,آگهی ترحیم آنی,ساخت آگهی ترحیم,آگهی ترحیم آماده,فایل آگهی ترحیم,فایل آگهی فوت,اگهی فوت,اگهی فوت آنلاین,اگهی فوت مجازی,ساخت اگهی فوت,چاپ فوری اگهی فوت,چاپ فوری اعلامیه ترحیم,فایل لایه باز اگهی فوت,طراحی بنر,طراحی بنر آنلاین,بنر,بنر تسلیت,بنر آنلاین,ساخت بنر