هر چیزی را جستجو کنید.

بلاگ

لیست بهترین مساجد تهران برای ترحیم

1402/07/30

لیست بهترین مساجد تهران برای ترحیم

در طول زندگی مناسبت های متنوعی وجود دارد تا به خاطر عزیزانمان گرد هم آییم و در لحظات خوب و بد، شریک آن‌ها باشیم. حضور در مراسم ترحیم و یادبود بهانه‌ای است تا یاد و خاطره عزیز از دست رفته را گرامی بداریم و به بازماندگان دلگرمی بدهیم. حضور در مساجد تهران برای مراسم ترحیم، سنتی است که از گذشته تا اکنون برگزار می شود. ساکنان پایتخت برای برگزاری مراسم یادبود، می‌توانند با مساجد تهران برای مراسم ترحیم آشنا شوند و بسته به کیفیتی که مد نظر دارند، مراسم ترحیم را آبرومندانه برگزار کنند.

بیشتر بخوانید
راهنمای جامع مراحل اداری کفن و دفن

1402/07/09

راهنمای جامع مراحل اداری کفن و دفن

مراحل اداری کفن و دفن شاید یکی از سخت ترین مراحلی باشد که باید برای عزیزان از دست رفته انجام داد. اما در هر صورت باید نسبت به آن آگاه بود تا همراهی کردن عزیز از دست رفته و خاکسپاری او تمام و کمال انجام شود.

بیشتر بخوانید
متن برای بنر تسلیت

1402/07/01

متن برای بنر تسلیت

هنگامی که فامیل، همکار، دوست یا آشنایی عزیزی را از دست می دهد، با ارسال پیام تسلیت می توان با وی همدلی و همدردی کرد و از رنج و اندوه بازماندگان کاست. پیامهای تسلیت نوشتاری و تصویری یکی از مهمترین آداب جامعه ما است که می تواند به فرد عزادار اندکی روحیه دهد.

در ادامه گلچینی از پیامهای عرض تسلیت رسمی به مناسبت فوت پدر، مادر، همسر ، پدر بزرگ، مادر بزرگ، عمو ، همکار ، دوست و  دیگر اقوام دور و نزدیک را خواهید دید.

بیشتر بخوانید
پنج نکته کلیدی برای چاپ بنر تسلیت

1402/07/01

پنج نکته کلیدی برای چاپ بنر تسلیت

بنر تسلیت به عنوان یکی از مهمترین مواردی است که در مراسم تشییع و دفین فرد فوت شده استفاده می‌شود. بنر تسلیت باید با استفاده از تجهیزات پیشرفته و بر روی بنر با کیفیت و با طراحی شیک و مجلسی انجام شود. این امر به دلیل اینکه بنرهای تسلیت باید به بهترین شکل ممکن، حس احترام و عزت خانواده متوفی را نسبت به فرد فوت شده به نمایش بگذارند.

بیشتر بخوانید
مجموعه اشعار ترحیم جوان

1402/06/19

مجموعه اشعار ترحیم جوان

یکی از وقایع تلخ و غمگین فوت جوان و نوجوان ناکام است. در این قسمت پیام و جملات تسلیت فوت و درگذشت جوان ناکام را قرار داده ایم. این متن ها در سوگ مرگ جوان و نوجوان ناکام نگارش شده اند و می توانید برای اقوام، بستگان و آشنایان بفرستید.

بیشتر بخوانید
مجموعه اشعار ترحیم پدر

1400/08/07

مجموعه اشعار ترحیم پدر

در خانواده پدر دارای مسئولیت و جایگاه خاصی است و با فوت او یکی از پایه‌های مهم و اساسی زندگی و خانواده از دست می‌رود. از این‌رو آگهی ترحیم پدر و نوشته روی مزار او را باید با دقت انتخاب کرد تا بنیانگر اندوه بازماندگان باشد. اگر شما هم به تازگی عزیزی را از دست داده‌اید، تسلیت می‌گوییم و از درگاه خداوند برای روح او طلب آمرزش می‌کنیم. در این مطلب نمونه‌هایی از آگهی ترحیم پدر را جمع آوری کرده‌ایم. این آگهی‌ها برای اعلامیه فوت، نوشته روی مزار و تسلیت به دوستان و آشنایان می‌توانند به شما کمک کنند.

بیشتر بخوانید
مجموعه اشعار ترحیم مادر

1400/07/15

مجموعه اشعار ترحیم مادر

آگهی‌های ترحیم و سنگ قبر‌ها را اغلب با جملات و اشعاری درباره غم فقدان عزیزان می‌آرایند. اشعار آگهی‌های ترحیم و سنگ قبر باید سوزناک و در عین حال کوتاه باشد. در این بخش موارد زیادی شعر، متن و نمونه آگهی ترحیم قرار داده شده است که شما می‌توانید برای عرض تسلیت به دوستان و اقوام خود و یا برای درج آگهی‌های ترحیم از هر کدام از آن‌ها که مایل هستید استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید
1
پک میوه

یادبودمجازی,یادبود مجازی,ختم آنلاین,رزرو مساجد,رزرو آنلاین مساجد,مراسم ختم مجازی,ختم,چاپ آگهی فوت,آگهی ترحیم,آگهی فوت,طراحی آگهی ترحیم,طراحی آگهی فوت,طراحی اعلامیه ترحیم,ترحیم آنلاین,ختم مجازی,emasjed,masjed,مسجد,مسجد آنلاین,رزرو مسجد,رزرو ختم,برگزاری مراسم ختم,ساخت آگهی فوت,آگهی فوت آماده,آگهی فوت آنی,آگهی فوت مجازی,آگهی فوت فوری,آگهی فوت آنلاین,آگهی فوتی, آگهی ترحیم فوری,آگهی ترحیم آنی,ساخت آگهی ترحیم,آگهی ترحیم آماده,فایل آگهی ترحیم,فایل آگهی فوت,اگهی فوت,اگهی فوت آنلاین,اگهی فوت مجازی,ساخت اگهی فوت,چاپ فوری اگهی فوت,چاپ فوری اعلامیه ترحیم,فایل لایه باز اگهی فوت,طراحی بنر,طراحی بنر آنلاین,بنر,بنر تسلیت,بنر آنلاین,ساخت بنر